Farby i powłoki dekoracyjne

Marco Polo (San Marco)

Dekoracyjna emulsja do powierzchni wewnętrznych, nadaje unikalny efekt surowego metalu z możliwością koloryzacji . Kompozycja wzbogacona o pigmenty masy perłowej dzięki czemu powierzchnia jest świetlista i wspaniale prezentuje się w świetle dziennym . MARCOPOLO doskonale nadaje się zarówno do wnętrz modernistycznych jak i klasycznych. Wspaniały efekt uzyskuje się również w połączeniu z meblami w stylu antycznym. Środek niezwykle łatwy i szybki w użyciu, jego zaletą jest duży wachlarz możliwości i wielość efektów końcowych , w zależności od sposobu aplikacji oraz pomysłowości wykonawcy.

Cadoro (San Marco):

 Luksusowa emulsja dekoracyjna do wnętrz, nadaje powierzchni świetlisty, atłasowy mieniący się pod wpływem gry światła wygląd. Doskonale prezentuje się i współgra ze stylem zarówno klasycznym jak i nowoczesnym. Łatwa aplikacja pozwala osiągnąć wiele rozwiązań, a także stosować wiele technik aplikacji. W celu uzyskania efektu należy zastosować przynajmniej 2 warstwy produktu.

Glinki Weneckie

Farba do przecierek o efekcie chromatycznym, antycznym z drobinami. Można stosować wewnątrz dla uzyskania efektu wielotonowego przywodzącego na myśl wyrafinowane pomieszczenia budynków Odrodzenia.

Dekoracja tworzy efekt przetartego tynku.

Pozostałe tynki dekoracyjne: